Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2019

24 października 2019 r.  w  Szkole Podstawowej nr 1  odbyła się Policyjna Akademia Bezpieczeństwa dla uczniów klas drugich. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa w Brzezinach.W eliminacjach wzięły udział cztery drużyny reprezentujące szkoły z powiatu brzezińskiego.  Konkurs składał się z dwóch części;  testu teoretycznego sprawdzającego wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i testu sprawnościowego, polegającego na jak najszybszym wykonaniu toru przeszkód. Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. Wykonywali zadania z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. O zwycięstwie zadecydowało zaledwie parę punktów. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Drugie miejsce otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzezinach, trzecie miejsce przypadło uczniom Szkoły Podstawowej w Kołacinie. Turniej sprawił uczniom dużo radości, wzbogacił ich wiedzę na temat bezpieczeństwa oraz nauczył zdrowej rywalizacji sportowej.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Zwycięska drużyna będzie reprezentować powiat brzeziński na zawodach w  Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi 22 listopada. Wszystkim uczniom biorącym udział w Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.