Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca po dziesięciu miesiącach ciężkiej , wytężonej pracy uczniowie brzezińskiej Jedynki powitali upragnione wakacje.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego składało się z trzech etapów.
O godzinie 9.30. na „Orliku” pojawili się uczniowie klas pierwszych i drugich oraz uczniowie klas starszych. Po krótkim przemówieniu pana dyrektora Zbigniewa Zielińskiego odbyło się wręczenie nagród uczniom należącym do najlepszego Koła Edukacyjnego w Polce. Warto zaznaczyć, że imprezie towarzyszyła wizyta Mobilnego Laboratorium Naukowego „Być jak Ignacy. Nauka w drodze” pod patronatem Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Zainteresowani mogli przez kilka godzin uczestniczyć w pokazie doświadczeń czy warsztatów naukowych. Ponadto w ramach obchodów 25-lecia akcji „Cała Polska czyta dzieciom w szkole pojawiła się TVP . Reporterzy zapytali rodziców i uczniów , dlaczego według nich warto czytać książki? Przedpołudniowe obchody zakończenia roku szkolnego miały swój finał w salach lekcyjnych, do których uczniowie udali się z wychowawcami , by odebrać świadectwa i zasłużone nagrody.
O godzinie 11.00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla trzecioklasistów, którzy od września zasilą szeregi klas starszych. Trzecioklasiści po odebraniu świadectw i i nagród przedstawili krótki program artystyczny , podczas którego recytowali wiersze i śpiewali piosenki o tematyce szkolno-wakacyjnej . Następnie w popisowym numerze wystąpiły szkolne cheerleaderki , wywołując aplauz publiczności.
Najpóźniej wakacje rozpoczęli tegoroczni absolwenci, którzy swoje zakończenie roku szkolnego rozpoczęli o godzinie 16.00. Po powitaniu przybyłych gości pan Dyrektor wręczył nagrody i świadectwa z wyróżnieniem , a następnie odbyła się uroczysta promocja ósmoklasistów. Nie mogło również zabraknąć listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców za wzorową współpracę ze szkołą. Wielu uczniów odebrało także nagrody za zdobycie wysokich miejsc w konkursach przedmiotowych czy zawodach sportowych. Tradycją naszej szkoły jest również wręczanie statuetki Najlepszemu Absolwentowi, którym w tym roku okazał się Oliwier Łapka. Ponadto uczniowie z najwyższą średnią otrzymali z rąk włodarza miasta specjalne nagrody. Kolejnym elementem uroczystości kończących rok szkolny były przemówienia gości : Burmistrza Miasta pana Dariusza Guzka oraz Przewodniczącej Rady Miasta Pani Anny Klepczarek. Następnie głos zabrała przedstawicielka rodziców absolwentów oraz żegnająca Jedynkowiczów uczennica klasy siódmej. Na koniec wystąpiła ze swym przemówieniem przedstawicielka ósmoklasistów.
Po uroczystej części oficjalnej odbyła się krótka, pełna humoru część artystyczna, która przybliżyła zebranym sylwetki tegorocznych absolwentów i wspomnienia z ich szkolnego życia .
Za społecznością Jedynki rok szkolny pełen wyzwań i intensywnej pracy, przed nią zasłużone wakacje. Oby były czasem radości , słońca i okazją do naładowania akumulatorów, by we wrześniu wszyscy pełni zapału i energii powrócili do czekających na nich nowych doświadczeń i obowiązków.