INFORMACJA O SPRAWDZIANIE ÓSMOKLASISTY!

Dyrektor szkoły informuje, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z przewidzianymi procedurą terminami – 15 kwietnia język polski, 16 kwietnia matematyka, 17 kwietnia język angielski. Uczniowie piszą egzamin w tych samych salach, w których odbywały się egzaminy próbne.

Ósmoklasiści przychodzą do szkoły w poniedziałek o godz. 8:20 (przed egzaminem), do sali nr 3, gdzie odbędzie się krótkie zebranie informacyjne z p. Dyrektorem. Przypominam o podstawowych zasadach obowiązujących w czasie egzaminu:

1.Zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych i korzystania z tych urządzeń ( min. telefonów, smartwatchy, … itp. )

2.Przyniesieniu na egzamin z matematyki linijki.

3.Obowiązujących strojach galowych (biała bluzka lub koszula i kamizelka z tarczą).

Dla każdego ucznia będzie przygotowane będą długopisy z czarnym wkładem oraz woda mineralna. Butelkę z wodą stawiamy na podłodze, przy nodze stolika, aby uniknąć zalania materiałów egzaminacyjnych.

Dyrektor szkoły – Zbigniew Zieliński