Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Świetlica

Fotobudka

21.06.2021
Fotobudka

Fotobudka

21.06.2021

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do skorzystania z fotobudki. Pamiętajcie, że panie ze świetlicy są dla was dostępne w godzinach 11-17 i chętnie wykonają Wam zdjęcia! :)

Piknik!

01.06.2021
Piknik!

Piknik!

01.06.2021

Piknik na świeżym powietrzu to idealny pomysł na upalne dni. Uczniowie przynieśli słodkie przekąski, napoje oraz owoce. Po posiłku wspólnie puszczaliśmy bańki mydlane oraz graliśmy w gry słowne.

Kartka dla rodziny

Bliskie, serdeczne relacje z rodziną i krewnymi to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. Dlatego Międzynarodowy Dzień Rodziny jest dla nas ważnym świętem. Uczniowie przygotowali z tej okazji piękne kartki, które wręczyli swoim bliskim.

Paleta barw

30.04.2021
Paleta barw

Paleta barw

30.04.2021

"Paleta barw"Dzisiejsze zajęcia rozpoczeliśmy przeglądem najsłynniejszych dzieł malarzy z różnych stron świata. Następnie udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie dzieci zostały wyposażone w czarne kartki.

Dzień Ziemi

22.04.2021
Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

22.04.2021

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Każdego roku do świętowania przyłącza się nasza szkoła.Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”. Zagraj w grę i dowiedz się więcej, jak możesz pomóc naszej planecie! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Maski karnawałowe

Zakończyliśmy okres karnawału w naszej świetlicy zajęciami techniczno-plastycznymi. Dzieci miały okazję własnoręcznie wykonać maskę oraz ozdobić ją w oryginalny sposób. Wszystkie wytwory były cudownie przystrojone i wywołały uśmiech na twarzach uczniów oraz ich rodziców.

Magiczny piasek

Dziś w naszej świetlicy dzieci miały okazję pobawić się magicznym piaskiem. Wastarczyly trzy składniki; mąka ziemniaczana, woda i farbka by uczniowie mogli lepić, ściskać i ugniatać. Niesamowita radość i szczęście połączone z ćwiczeniami motoryki małej.