Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień rodziny w Jedynce

Rodzinnie w Jedynce

Od lat tradycją Jedynki jest huczne świętowanie Dnia Dziecka i Dnia Rodziny.Niestety, pandemia na dwa lata wstrzymała organizacje imprez masowych, dlatego z wielką radością wróciliśmy do wspólnego celebrowania tych świat w naszej placówce.
2 czerwca w godzinach popołudniowych  społeczność szkoły wraz z rodzinami tłumnie zebrała się na placu przed budynkiem. Każda klasa miała przygotowane stanowisko, przy którym stanęły suto zastawione stoły, pełne różnorodnych przekąsek.
Świętowanie rozpoczęło się od aerobicu prowadzonego przez p. Małgorzatę Polewczak- wielokrotna mistrzynie Polski w hokeju na trawie.Po i intensywnych ćwiczeniach imprezowicze chętnie skosztowali pieczonych kiełbasek , które Rada Rodziców  przygotowała na te okoliczność.
Kolejnym elementem obchodów był pokaz szkolenia psów poprowadzony przez fundację Working Dogs. Szkoleniowcy zaprezentowali trzy psy , które doskonale wykonywały polecenia swoich trenerów, czym wzbudziły ogromny podziw i aplauz widowni.
Następnie uczniowie wraz z rodzicami  wzięli udział w zawodach sportowych, rywalizując w kilku konkurencjach, m. in.: przeciąganiu liny, biegu w workach, meczu siatkówki, rzutach do celu czy toczeniu opony.Zawody wywołały wiele emocji, każdy starał się wypaść j, jak najlepiej . Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami.
Gdy emocje nieco opadły, wszyscy przegrupowali się na teren Muzeum regionalnego, gdzie dzięki uprzejmości  dyrektora obiektu -pana  Pawła Zybały    odbył się pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty Damiana Spętanego. Były więc znikające przedmioty, sztuczki z kartami, lewitujący stolik i zmieniające się  krzesło. Pokaz wywołał sensacje wśród publiczności , a zakończył się pokazem tańca break-dance  w wykonaniu uczniów naszej szkoły- Emilii Król i Marcela Wójcińskiego.
Następnie wszyscy udali się na teren szkoły, gdzie kontynuowali klasowe grillowanie. Wspólnym zabawom i rozmowom nie było końca.
Uczestnicy rozstali się w doskonałych nastrojach  , z nadzieją na ponowne spotkanie za rok.