Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Międzynarodowy Dzień Niesłyszących

Uczniowie Jedynki rozpoczęli dziś cykl spotkań organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Projektu "Każdy inny - wszyscy równi", do którego przystąpiła nasz szkoła.
W związku z przypadającym niedługo Międzynarodowym Dniem Niesłyszących, uczniowie wszystkich klas dowiedzieli się jak funkcjonuje narząd słuchu, co może powodować jego utratę oraz poznali możliwości leczenia i protetyki słuchu. Gościem specjalnym na akademii była pani Agnieszka Kubiak z PSSE w Brzezinach, która opowiedziała o hałasie i wpływie jego natężenia na nasze zdrowie.
Na zakończenie nasi najmłodsi uczniowie z klas "0" i 2-3 zaprezentowali utwór Jabłuszko rumiane, który "zaśpiewali" w języku migowym.
Podsumowaniem akcji było również zorganizowanie „cichej przerwy”, podczas której uczniowie w zupełnej ciszy spacerowali po korytarzach szkoły z własnoręcznie wykonanymi tabliczkami z napisem „CISZA”. Ależ to była przyjemna przerwa!