Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rycerz Mikołaj pokonuje SmOkA

Kochani!
Na koniec roku szkolnego przyłączamy się do akcji charytatywnej „Akcja dla Rycerza Mikołaja”.
Mikołaj choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni.
„SMA to okrutna choroba, wyniszczająca stopniowo organizm, odbierająca po kolei jego funkcje, wyłączająca zdolność poruszania, mówienia, przełykania, aż wreszcie bicia serca… Ale nie zabijająca myślenia i wrażliwości. W schorowanym ciele, niczym w sztywnej zbroi, tkwi mądry, bezbronny człowiek.” – piszą rodzice.
Chorobę można jednak zatrzymać. Mikołaj musi zostać poddany terapii genowej, której koszt to ponad 9 mln zł. Do tej pory udało się nazbierać prawie 80% potrzebnej kwoty, a czas nagli – terapię można przeprowadzić, gdy dziecko waży nie więcej niż 13,5 kg, a Mikuś waży już 12 kg.
W związku z potrzebną ogromną kwotą, organizujemy w naszej szkole akcję charytatywną pomagającą Rycerzowi Mikołajowi.
Na pomoc dla Mikołaja przeznaczymy pieniądze uzyskane ze sprzedaży starych podręczników i zeszytów ćwiczeń, które nie będą już potrzebne w kolejnym roku szkolnym.
Proponujemy Wam również zakup książeczek, ze sprzedaży których dochód w całości przeznaczony jest dla chorego Mikołajka. Wzruszająca, pełna empatii bajka o małym rycerzu, który musi pokonać SMokA. Koszt książeczki to 39zł. Pieniążki za książeczki można wpłacać do Natalki i Marysi z klasy 8c do 15.06.2021r. (wtorek).
Wpłat można dokonywać również indywidualnie bezpośrednio na konto fundacji: https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma