Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Światowy Dzień Latawca

Zaplanujcie czas w sobotę! Mali i duzi miłośnicy latawców przybywajcie na klubową łąkę Klub Miłośników Lotnictwa Ziemi Brzezińskiej "Sky Team"!
"One Sky One World" odbywa się co roku w drugi weekend października na całym świecie.
Zapraszamy Wszystkich, tych dużych, a przede wszystkim tych małych, zaznaczmy swoją obecność w międzynarodowej społeczności , przynieście swoje latawce i wspólnie świętujmy "One Sky One World".
Ideą "One Sky One World" jest podniesienie globalnej świadomości, która prowadzi do przekonania, że ​​cokolwiek poza pokojem, oraz wzajemną troską jest bezsensowne, odsunie Nas to od planetarnego kataklizmu, skieruje ku lepszej przyszłości.
"One Sky One World" na całym świecie promują ochronę planety, pokój, przyjaźń i zrozumienie między wszystkimi ludźmi.
Przyłączmy się Wszyscy...
"Światowy dzień Latawca" może się odbyć na naszej klubowej łące paralotniowej dzięki funduszom z Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Zapraszamy 09.10.21021 od godz. 13.00.
Tekst z: Klub Miłośników Lotnictwa Ziemi Brzezińskiej "Sky Team"

Miejsce: https://goo.gl/maps/iUAuqUN2jf7jsv3E8

Organizatorzy
Klub Miłośników Lotnictwa Ziemi Brzezińskiej "Sky Team"
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach
Muzeum Regionalne w Brzezinach