Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wirtualny Powiatowy Konkurs Kostiumowy

Zachęcamy do wzięcia udziału w Wirtualnym Powiatowym Konkursie Kostiumowym ,,Bogusy 2022 ‘’.
1. Organizatorem Konkursu jest Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach pod Patronatem Pani Starosty Powiatu Brzezińskiego.
2. Konkurs adresowany jest do Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Dziennych Domów Pomocy oraz zaprzyjaźnionych Szkół.
3. Cel konkursu: zgodnie z tradycją w ostatni dzień karnawału w Brzezinach obchodzone są Bogusy. Tradycja trwająca 500 lat nadal jest żywa wśród mieszkańców. Według legendy, ubierany na cześć tego święta król Bogus wjeżdżał na beczce brzezińskiego piwa w towarzystwie bawiących się mieszkańców.
4. Kostiumy mogą być dowolne. Liczy się pomysłowość, kreatywność, oryginalność i samodzielne wykonanie. Każda z zaproszonych placówek przedstawia zdjęcia trzech własnoręcznie wykonanych kostiumów.
5. Udział w konkursie można wziąć jedynie za pośrednictwem mediów, nadsyłając zdjęcia kostiumów.
6. Zdjęcia proszę przesyłać wychowawcom do dnia 14.02.2022r .
7. Wyniki zostaną ogłoszone 22.02.2022r. Zgłoszone do konkursu zdjęcia będą wstawione na stronę DPS facebook Brzeziny, wygrywa ten, kto zbierze najwięcej polubień.
8. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników, oraz na nieodpłatne przechowywanie i wykorzystywanie przez organizatora nadesłanych zdjęć.
9. Nagrody, dyplomy, wyróżnienia zostaną nadesłane drogą pocztową.
Może być komiksem