Szkoła Podstawowa nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Brzezinach

Choinka w Jedynce!

Choinka w Jedynce!

Uczniowie Jedynki, tuż po wystawieniu ocen semestralnych, w ostatni dzień nauki przed feriami zimowymi, czyli 10 stycznia spotkali się na zabawie karnawałowej, która potocznie nazywana jest „choinką”.

   Jako pierwsi bawili się uczniowie klas 0 – III, do tańców  zachęcał Dj Krzysiek, profesjonalnie prowadząc imprezę, angażując do wspólnych pląsów także nauczycieli i rodziców. Słodki poczęstunek dodał wszystkim energii, uczestnicy „choinki” opuszczali salę gimnastyczną  zmęczeni, ale zadowoleni z udanych i szalonych pląsów.

         Piątkowe popołudnie zarezerwowane było dla uczniów klas IV – VIII, którzy pod „okiem i uchem” tego samego dj – a bawili się do wieczora przy dźwiękach popularnych obecnie melodii, ale też  hitów sprzed lat. Uczestnicy dyskoteki, świetnie przygotowani do zabawy,  nie oszczędzali się, tańcząc prawie bez przerw.

     Karnawałowa zabawa przyniosła dużo uśmiechów, miłych wrażeń, a miłym podsumowaniem było wielokrotnie wykrzykiwane hasło: „Tak się bawi, tak się bawi, tylko Jedynka!”.