Nasza jedynkowa poczta walentynkowa!

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych.  Dzień ten jest ciekawym sposobem na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. W Polsce zwyczaj ten jest stosunkowo nowy, ale niewątpliwie jest doskonałą okazją na sprawianie sobie przyjemności. Tego dnia ludzie wysyłają do bliskich „walentynkę" - wiersz, podziękowanie albo wyznanie miłosne. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Już w poniedziałek na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali  kartki i serduszka oraz drobne upominki, wyrażając w ten sposób swoją sympatię dla innych. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Za pośrednictwem szkolnej poczty walentynkowej przesłaliśmy sobie setki wiadomości, obdarowując się lawiną miłych słów. Z okazji Walentynek odbyła się też dyskoteka. Humory dopisywały, a wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że serdecznością powinniśmy się obdarowywać nie tylko z okazji Walentynek.