Pomagamy naszemu rówieśnikowi z Burkina Faso!

13 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się kiermasz słodkości zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i członków Szkolnego Koła Wolontariatu. Tego dnia uczniowie klas IV-VIII przygotowali poczęstunek w postaci ciast, ciastek, lizaków, galaretek i innych deserów, aby sprzedać je za symboliczne kwoty, które po zsumowaniu okazują się jednak bardzo znaczące. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem. Dzieci oraz nauczyciele i pracownicy szkoły chętnie kupowali łakocie. Łącznie udało się zebrać 1313,81 zł. Uzyskana kwota świadczy o pełnym zaangażowaniu społeczności szkolnej oraz empatii i chęci pomocy dzieciom znajdującym się w trudniejszej niż my sytuacji życiowej. Dochód z kiermaszu  został przekazany na edukację Noumwaya Ouedraogo – chłopca z Burkina Faso oraz na misjonarzy budujących szkoły w Nigerii. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy  zaangażowali się w naszą akcję.